Eén op één supervisie voor supervisoren

Live of online supervisie sessies

 

Met de één op één VGCt-supervisie voor supervisoren helpt Rebecca Warner je graag persoonlijk om jouw supervisiewerk aan te scherpen voor het begeleiden van een N=1, een onderzoeksopzet of FABA. Snel schakelen, heldere feedback en inspiratie is wat je van me mag verwachten.

 

Je kunt hier een of meer sessies van 45 minuten tegelijk boeken. Na de betaling kom je in de online omgeving terecht, waar je direct een afspraak kunt inplannen.

Kies de betaalmethode die bij jou past

Er zijn twee mogelijkheden voor het betalen van de supervisiesessies:

  • iDeal: je rekent het verschuldigde bedrag meteen af.
  • Bankoverschrijvingje ontvangt de factuur op de dag van de afspraak. Welke je binnen 14 dagen betaalt.

 

Aan het einde van de maand ontvang je een gespecificeerde factuur per mail.

 

Meer informatie? Klik hier. Of bekijk de FAQ.

Voor veel gestelde vragen over betalingen en koopprocessen, klik hier.

 120,00

Begin je carrière sterk met de Basiscursus CGT!

Wil jij als psycholoog direct aan de slag met cognitieve gedragstherapie? Leer faba’s en CGT-technieken in een VGCt-geaccrediteerde cursus die je direct in de praktijk kunt toepassen.

 

– Blended leren: volg de lessen in Rotterdam of online

– Kleine groepen en persoonlijke begeleiding

– Aandacht voor jouw leerdoelen en professionele groei

 

Start: 6 september 2025 Locatie: Rotterdam (naast CS) of online Investering: € 2496,- (betaling in 3 termijnen mogelijk)

 

Beperkte plaatsen beschikbaar. Wacht niet te lang met inschrijven.